Pirmajam pirkumam atlaide 10% ievadot kodu Forza10

Kārumu līnija

Jūs savam sunim esat vislabākais, gudrākais un jaukākais cilvēks visā pasaulē. Atalgojiet viņa uzticību ar garšīgu kārumu, kas ražots no veselīgām un tīrām izejvielām.

Tikai tādēļ, ka tas ir garšīgs kārums, nenozīmē, ka tas ir jāgatavo no zemas kvalitātes sastāvdaļām. Mēs uzskatām, ka ir svarīgi, lai našķi būtu tikpat izcili kā mūsu sausās un mitrās barības, lai nodrošinātu pilnvērtīgu un veselīgu uzturu jūsu sunim. Patiesībā, daudzi tā sauktie “našķi” ir pilni ar ķīmiskām vielām, pildvielām un atliekvielām, kuras ar citādi veselīgu uzturu var izraisīt nevēlamas reakcijas.

Izlasiet Dr.Serdžio Kanello (Dr.Sergio Canello), DVM un starptautiski atzīta eksperta ar barību saistītajās patoloģijās padomus.

 • VESELĪGĀS UZKODAS
 • “Legend” veselīgās uzkodas ir ar uzturvielām bagāti bezgraudu našķi, kas ir pagatavoti no aukstumā žāvētas gaļas ar brīnišķīgu garšu un tekstūru, kas tik ļoti patīk suņiem. Tie ir piemēroti kā našķi ikdienai vai arī kā atalgojums treniņos jebkura izmēra un vecuma (>4 mēneši) suņiem.

  Tā kā mēs lietojam augstas kvalitātes dabiskās izejvielas no Islandes, uzkodas  nav sevišķi garšīgas, taču ir brīvas no kaitīgām zāļu atliekvielām, piemēram, oksitetraciklīna*, ko Dr.Serdžio Kanello (Dr.Sergio Canello) ir identificējis kā cēloni iekaisuma šūnu radītajiem bojājumiem un citām veselības problēmām.

  Visa izmantotā jēra, vistas, cūkas un laša gaļa ir tikai no Islandes. Proteīna avots ir gandrīz 80% līdz 94% no našķa apjoma atkarībā no produkta veida. “Legend” veselīgās uzkodas kā galveno uzturvielu un enerģijas komponenti izvēlējās Žils Elkaims (Gilles Elkaim ) saviem kamanu suņiem – ceļabiedriem viņa neparastajā ceļojumā pāri Arktiskajam okeānam un Ziemeļpolam.

 • ŽĀVĒTIE ZIVJU NAŠĶI: TĪTEŅI, PIRKSTIŅI UN KUBICIŅI
 • Viena našķu līnija, divas okeāna zivju sugas, trīs dažādas formas! Šie īpašie zivju našķi ir neparasti, jo 100% ražoti no mencas un sarkanasara žāvētas ādas un ir neparasts augstas uzturvērtības olbaltumvielu avots.

  Islandes neskartajos ūdeņos, savvaļā nozvejotās zivis ir brīvas no visbīstamākajiem ķīmiskajiem un farmakoloģiskajiem piesārņotājiem, it sevišķi oksitetraciklīna, kuru mēs esam konstatējuši kā galveno cēloni iekaisuma radītajām slimībām un šūnu toksicitātei* un kurš ir bieži sastopams lielākajā daļā našķu suņiem. Veselīgi un garšīgi – pieejamas 3 dažādas formas, kuras jūsu sunim patiks: tīteņi, pirkstiņi un kubiciņi.

 • “MR.FRUIT” GRAUŽAMAIS NAŠĶIS
 • “Mr.Fruit” graužamie našķi ir inovatīvi kārumi ar augļu garšu, kas ir paredzēti jūsu suņa mutes higiēnai.

  “Mr.Fruit” graužamo našķu unikālā trīsdimensiju forma un tekstūra palīdz samazināt aplikuma veidošanos un nodrošina pareizu zobu higiēnu, pateicoties tā dizainam un izturīgajai tekstūrai. Sastāvā esošās šķiedras nodrošina iekšējās struktūras stabilitāti, tādējādi garantējot labāku zobu tīrīšanu graušanas laikā. “Mr.Fruit” graužamie našķi uzlabo visa mutes dobuma veselību, nodrošinot sunim 100% veģetāru našķi ar augļu garšu un augstu sagremojamību.

  Piezīme: mēs NEKAD nelietojam ķīmiskos šķīdinātājus pēcapstrādes procesā (tikai tvaiku), tāpēc var būt nelielas izmaiņas krāsā vai citi nelieli defekti.

  5 graužamie našķi, 5 krāsas, 5 augļi – plašai un veselīgai izvēlei.

  Jūsu suns vēlēsies nogaršot visus!

  Visi FORZA 10 “Mr.Fruit” graužamie našķi ir saņēmuši “VEGAN OK” sertifikātu.

  *Pētījumi publicēti starptautiskos zinātniskajos žurnālos “Journal of Biochemical and Molecular Toxicology” (Oksitetraciklīna toksikoloģiskā ietekme un iekaisuma reakcija uz cilvēka limfocītiem).

  Vecāks ieraksts
  Jaunāks ieraksts
  translation missing: lv.layout.drawers.close

  Iepriecini savu MĪĻDZĪVNIEKU !

  BEZMAKSAS piegāde līdz 15. martam Omniva LV pakomātos, pirkumiem virs 10 eur.

  Age verification

  By clicking enter you are verifying that you are old enough to consume alcohol.

  Meklēšana

  Iepirkumu grozs

  Jūsu grozs šobrīd ir tukšs.
  Iepirkties
  Latvian/Lettish
  Latvian/Lettish