Liekā svara zaudēšana sunim - pareizi un veselīgi

Liekā svara zaudēšana sunim - pareizi un veselīgi

Liekais svars sunim

Pirmā problēma, saistībā ar suņa lieko svaru, ir tieši Tava, kā mājdzīvnieka saimnieka, uztvere. Neviens no mums nepriecājas, redzot savu četrkājaino draugu "bez elpas" īsas pastaigas laikā. Ņemot vērā, ka ir grūti uzreiz atteikties no ēšanas paradumiem ikdienā, pirmkārt, nevajadzētu samazināt porciju lielumu, tā vietā nepieciešams pievērst uzmanību tam, ko ēdam mēs paši- cilvēki, un ko no tā dodam savam sunim

Kā zaudēt svaru pareizi un veselīgi? 

Mūsdienās ir jau nostiprinājusies pārliecība- ne jau tauku samazināšana slaidina, lai gan ļoti efektīvi palīdz, ja rafinētos ogļhidrātus aizstājat ar dārzeņiem un pākšaugiem, vai pilnvērtīgu maltīti ar ogļhidrātiem. 

Kaloriju daudzums var palikt tāds, kāds ir, taču, tā kā visas kalorijas nav vienādas un bioloģiskās atbildes atšķirās katrai no dažādajiem kaloriju veidiem. Tādēļ zināšanas par to, kuriem ēdieniem, piemēram, ir augsts glikēmiskais indekss, būs lielisks ierocis, lai zaudētu svaru bez pārlieku lielām pūlēm.

Kā jau varam iedomāties, suņi un kaķi nelabprāt ēdīs tikai uzturu, kā pamatā būs brūnie rīsi, dārzeņi, pākšaugi vai ogas (visiem - ar zemu indeksu). Taču, centieni būs efektīvi, ja šos ēdienus papildināsim ar vārītu zivi, kā arī brūnos rīsus pievienosim labi izvārītus, bet ne pārvārītus (citādāk dzīvniekam tie liksies bezjēdzīgi un nepatīkami), kā arī garšai visu var pārliet ar tējkaroti olīveļļas

Padoms

Efektīvi šajā gadījumā ir atrast barību, kas tajā pat laikā ir arī uzturvērtības sabalansēšanas "palīgs", lai suns iegūtu vēlamo svaru pakāpeniski un veselīgi. Atbilstoša barība - FORZA10 Active Weight Control, kas ne tikai atbilst iepriekšminētajam, bet arī palīdzēs šādos gadījumos: cukura diabēts (diabetes mellitus), aizcietējums, vielmaiņas traucējumi un hiperlipidēmija.

 

Orģinālraksts angļu valodā pieejams  šeit.

Atpakaļ uz emuāru