Pirmajam pirkumam atlaide 10% ievadot kodu Forza10

Atgriešana

Preces atgriešana

Saskaņā ar mūsu politiku preces var atgriezt 14 dienu laikā. Ja kopš pirkuma veikšanas ir pagājušas vairāk kā 14 dienas, diemžēl mēs nevaram piedāvāt jums atmaksu vai apmaiņu.
Lai varētu atgriezt preci, tā nedrīkst būt izmantota un tai jābūt tādā pašā stāvoklī, kā to saņēmāt. Precei jābūt oriģinālajā iepakojumā. Pircējs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. Pircējs ir atbildīgs par preces vērtības jebkāda veida samazināšanos, ja prece ir izmantota tādā veidā, kas nav savienojams ar labas ticības principu, tai skaitā izmantota citā nolūkā, nevis preces īpašības vai darbības noskaidrošanai. Precēm ir jābūt nesabojātām, nezaudējušām preces izskatu (nenoņemtas un nesabojātas etiķetes, nenoplēstas aizsardzības plēves u. c.) un nelietotām. Prece ir jāatdod tās oriģinālajā iepakojumā, tādā pašā komplektācijā, kādā tā tika saņemta, un preces piegādes dokumentu, kā arī lietošanas instrukcijas un citus preces piederumus. Ja prece nav pilnībā komplektēta, ir sabojāta, nekārtīga vai nav atbilstoši iepakota, Pārdevējam ir tiesības nepieņemt preci, kā arī neatmaksāt Pircēja par preci samaksāto naudu.

Tiesības uz preces atgriešanu ir šādos gadījumos:

  1. Piegādātā prece neatbilst pasūtītajai precei.
  2.  Piegādātājai precei ir defekti.
  3. un 2. punktos norādītajos gadījumos pircējam ir jāinformē pārdevējs par vēlmi atgriezt preci. Pircējam ir jānosūta pieprasījums brīvā formā uz e-pastu: vetimpex@vetimpex.lv

Gadījumā, ja atgriešana tiek veikta 1. un 2. punktos norādīto iemeslu dēļ, Vetimpex SIA piedāvā pircējam jaunu preci vai citu preci.

Gadījumā, ja pircējs nevēlas citu preci, viņam tiek atgriezta par preci samaksātā summa.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  1. a)   preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  2. b)   tiek piegādātas pārtikas preces vai citas tūlītējam patēriņam mājsaimniecībā paredzētas preces;
  3. c)   preces pēc piegādes tikušas sabojātas;
  4. d) citos likumā paredzētajos gadījumos;

Saskaņā ar Eiropas  Parlamenta un Padomes Direktīvu  2011/83/ES (Patērētāju tiesību direktīva) 11. un 30. apsvērumu 14 dienu atteikuma tiesības neattiecas uz bezrecepšu zālēm.

Naudas atgriešana

Kad atgrieztā prece ir saņemta un pārbaudīta, mēs nosūtīsim jums e-pasta ziņojumu, lai informētu jūs, ka esam saņēmuši preci. Mēs arī informēsim jūs par jūsu pieprasījuma apstiprināšanu vai noraidīšanu.

Ja pieprasījums ir apstiprināts, tad naudas atgriešana tiks apstrādāta, un nauda tiks automātiski pārskaitīta uz jūsu kredītkarti vai sākotnējā maksājuma metodi, 30 dienu laikā.


Novēlota vai trūkstoša naudas atgriešana

Ja vēl neesat saņēmis atmaksu, vēlreiz pārbaudiet savu bankas kontu.
Pēc tam sazinieties ar savu banku, var paiet noteikts laiks pirms nauda tiek ieskaitīta jūsu kontā.
Ja esat izdarījis visu iepriekšminēto un vēl neesat saņēmis naudu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu vetimpex@vetimpex.lv vai zvanot pa tālruni uz numuru: 63080743

Izpārdošanas preces

Diemžēl izpārdošanā iegādātās preces netiek pieņemtas atpakaļ.

Preču apmaiņa

Mēs apmainām preces tikai, ja tās ir defektīvas vai bojātas, vai netabilst pasūtītajai precei. Ja nepieciešams preci apmainīt pret tādu pašu preci, sūtiet mums e-pastu uz vetimpex@vetimpex.lv un jūsu preci: Ozolkalnu iela 2, Mārupes nov., LV2167.

Preces atgriešana

Lai atgrieztu preci, jums tā jānosūta uz: Ozolkalnu iela 2, Mārupes nov., LV2167. Gadījumā, ja pircējs grib atgriezt preci citu iemeslu dēļ (14 dienu iepazīšanās periods), tad transporta izdevumus, kas saistīti ar preces atgriešanu, apmaksā pircējs.
Šīs izmaksas nav atgriežamas. Ja saņemsiet atmaksu par preci, atgriešanas izmaksas tiks atskaitītas no kopējās summas.


Atkarībā no jūsu dzīvesvietas, laiks, kas var būt nepieciešams jūsu atgrieztās preces piegādei, var atšķirties.
Ja jūs atgriežat preci vērtībā virs 70€, apsveriet iespēju preci apdrošināt vai izsekot piegādei.  Mēs negarantējam, ka saņemsim jūsu atgriezto preci.

translation missing: lv.layout.drawers.close

Popup

Use this popup to embed a mailing list sign up form. Alternatively use it as a simple call to action with a link to a product or a page.

Age verification

By clicking enter you are verifying that you are old enough to consume alcohol.

Meklēšana

Iepirkumu grozs

Jūsu grozs šobrīd ir tukšs.
Iepirkties