Kāpēc izvēlēties Forza 10 barību?

#sergiocanello

SANYpet ir kompānija, kuru dibinājis veterinārārsts Dr. Sergio Canello, DVM un starptautiski atzīts eksperts ar barību nepanesamību saistīto slimību jomā. Viņš četrdesmit sava mūža gadus veltījis, lai atklātu un ārstētu dažādu iekaisumu, hronisku un autoimūnu saslimšanu patiesos cēloņus suņiem un kaķiem, kas parasti apdraud viņu veselību un labsajūtu. Ar SANYpet palīdzību Dr. Canello organizē savu veterināro praksi citādā un netradicionālā veidā, palīdzot daudz lielākam skaitam četrkājaino draugu visā pasaulē.

#gianandreaguidetti #fitoterapija

Mums ir plašas zināšanas par dabas “super varoņiem”: dabas elementiem, ārstniecības augiem un ekstraktiem. Viņu atbalsts mūsu uzturā stimulē imūnsistēmas reakciju un veic svarīgu detoksikācijas un antioksidanta darbību. Mūsu zināšanas nāk no nenovērtējamajām un bagātīgajām Dr. Gianandrea Guidetti, farmaceita un fitoterapijas eksperta, kurš nenogurstoši veltīts šai studiju jomai.

#oksitetraciklīns

SANYpet misija ir “veselības nodrošināšana ar barību”. Tāpēc mēs vadām cīņu pret oksitetraciklīnu, radot barību, kas nesatur šo “veselības briesmoni”, vienu no toksiskākajiem un kaitīgākajiem ķīmiskiem un farmakoloģiskiem piesārņojumiem, kas apdraud mūsu četrkājaino draugu veselību. Analizējot suņu un kaķu veselības traucējumus, Dr. Sergio Canello un viņa komanda atklāja un zinātniski pierādīja šīs antibiotikas toksiskumu, kas plaši tiek izmantota intensīvajā lauksaimniecībā visā pasaulē kopš II Pasaules kara. 

#scientificresearch

SANYpet pastāvīgi veic zinātnisko izpēti, sadarbojoties ar prestižākajām universitātēm un pētniecības centriem, kuru rezultāti atspoguļoti vairāk kā 20 publikācijās nozīmīgākajos starptautiskajos zinātniskajos žurnālos. Ir trīs īpaši pētījumu ziņojumi, kas atspoguļo mūsu zināšanu pīlārus un apliecina mūsu uztura pamatzinātni. Viņi apstiprina Dr. Canello un Dr. Guidetti pētījumus par oktsitetraciklīna kaitīgo ietekmi uz dzīvnieka veselību, minot to kā ienaidnieku “No. 1” mūsu četrkājaino draugu labklājībai.

#cleaningredients

FORZA10 diētā tiek izmantotas tīras, augstākās kvalitātes izejvielas, lai nodrošinātu un, ja nepieciešams, uzlabotu suņu un kaķu veselību, izmantojot barību. Tā nav sagadīšanās, ka SANYpet-FORZA10 misija atspoguļo Hipokrāta gudrību: “Lai uzturs būtu jūsu medicīna un medicīna būtu jūsu uzturs”. Šī iemesla dēļ FORZA10 diēta ir pilnīgi sabalansēta barība, kas novērš veselības traucējumu rašanos un nodrošina labsajūtu suņiem un kaķiem.

#iceland #newzealand

SANYpet izmanto tikai tīrākās izejvielas un olbaltumvielas, nozvejojot vislabākās zivis Islandes dabiskajās oāzēs un no Jaunzēlandes neskartās dabas iegūstot vislabāko gaļu. Naturālās saimniecības un zveja atklātos ūdeņos nodrošina vislabāko kvalitāti, tīrību un ilgtspējību.

#grainfree #legend

SANYpet ir “brīvs” uzņēmums - brīvs no sliktiem principiem, kas parasti apdraud mūsu dzīvi. FORZA10 atsakās eksperimentēt ar dzīvniekiem, tā ir brīva no ĢMO un piedāvā formulas bez glutēna. FORZA10 produkti ir brīvi no ķīmiskām, atliekvielām, neizraisot toksiski farmakoloģiskus blakus efektus dzīvniekiem, bez garšas pastiprinātājiem, bez krāsvielām un bez sintētiskiem konservantiem. Mēs esam izveidojuši arī bezgraudu diētas, piemēram, LEGEND līniju, kas pēc lieliem panākumiem ASV tirgū, iegūst arī lielu popularitāti Eiropā.

#bio #vegan

Mūsu rūpnīca Padovā (Itālijā) bija pirmā Eiropā, kas bija jāprojektē un jākonstruē īpaši, lai to varētu sertificēt bioloģiski. Lūk, kur ir dzimušas mūsu Bio un Vegan līnijas, kas veltītas tiem, kuri uzskata, ka šī izvēle un dzīves pārliecība ir vislabākā. Pasaulē, kurā pieaug bažas par jūsu pārtikas ražošanu un izcelsmi, mēs piedāvājam veselīgu un humānu izvēli, par ko jūs varat būt pārliecināts.

#activefresh_sistēma

Lai gūtu panākumus mūsu misijā “veselības nodrošināšana ar barību” esam reģistrējuši jau 10 patentus. Mūsu kompāniju veidoja lielas sirdis, bet mēs lepojamies arī ar savu “mazo sirdi”, kas ir mūsu AFS tehnoloģijas (Active Fresh System) faktiskā forma, kas ir viens no mūsu diviem galvenajiem patentētajiem ražošanas procesiem, un otrs - mikrokapsulēšanas sistēma. AFS un mikrokapsulēšana ir inovatīvi paņēmieni, kas ļauj saglabāt bioloģiski aktīvo vielu aktivitāti un efektivitāti mūsu izstrādātajās diētās

#projects #initiatives

Mēs neesam tikai “dzīvnieku barības” uzņēmums. Mēs esam kompānija, kas mīl dzīvniekus. Un, tāpat kā mājdzīvnieki, kas mūs iedvesmo, mēs esam akli pret rasi, dzimumu, matu krāsu un vecumu, kā to apliecina daudzas iniciatīvas ar Nacionālo līgu par suņu aizsardzību (Lega Nazionale per la Difesa del Cane). Piemēram, ar projektu, ko sauc par “Ar vectētiņu pie galda”, SANYpet-FORZA10 nodrošina bezmaksas ēdienu suņiem līdz pat sirmam vecumam, kas ir izvēlēts no noteiktas ģimenes, kā arī iekļaujot Nacionālās līgas biedrus. SANYpet ļaudis pārvietojas kā piedzīvojumu meklētāju bariņš: paošņājas un pēta, rej un medī, lai vienmēr iegūtu labāko, nevis sev, bet mūsu draugiem, visiem kaķiem un suņiem.