Atsauksmes

Pievieno arī savu atsauksmi mūsu Facebook lapā, spiežot ŠEIT! 

 

Dr.Baiba Priedniece

Priekuļu veterinārā klīnika

"Pie manis uz praksi atveda vācu aitas suni ar atopisko dermatītu, lietoja pirms tam medikamentus. Sākot lietot Dermo Active barību, jau 6 mēnešus nav vairs jālieto nekādi medikamenti. Lietojot Oto barību biglam, kuram ilgstoši bija otīts un lietoja medikamentus. Lietojot Forza 10 Oto Active 2 mēnešus vairs recidīvu nav."

 

Dr.Jeļena Šamaņina

Veterinārā klīnika ‘’Marava’’

"Pamēģināju Forza10 Maintenence barību - alerģijas pazīmes pārgāja pēc viena mēneša lietošanas bez papildu terapijas. No suņu Forza10 diētiskās barības izmēģināta Depura, Armonia, Oral. Ar attiecīgajiem veselības traucējumiem suņu īpašnieku atsauksmes ir pozitīvas. No kaķu diētiskām barībām Hypoallergenic, Urinary, Dermo, Intestinal, Colitis ir novērots
atbilstošs efekts. Lietojot Depura barību 12 gadus vecam vācu aitu sunim ātri uzlabojās spalvas kvalitāte un krāsa."

 

Inese Dūdiņa

Vetārste

"Vakcinēju suni pret trakumsērgu. Pēc nedēļas pēkšņi no rīta deguna virspusē redzēju laukumu bez apmatojuma, ar pacēlumu. Secināju, ka radies jauns jaunveidojums. Tas pazuda it kā pats no sevis, lietojot DERMO barību un vairs nekur citur nekas neradās un neatjaunojās. Nekāda ārstēšana netika veikta. Tas bija brīnums!"

 

Dr.med.vet. AGRIS ILGAŽS

LLU Veterinārmedicīnas fakultātes
Klīniskā institūta asoc.prof.

Barība “ORAL active” tika lietota lai profilaktētu mutes dobuma patoloģijas – tādas kā aplikuma un zobakmens attīstība, slikta elpa, stomatīts un gingivīts.
Barību lietoju savam sunim (bezšķirnes, 5 g.v., 25kg) kuram diagnosticēju otrās pakāpes periodontītu (uz zobiem novēro aplikumu un nelielu zobakmeni uz ilkņiem un molārajiem zobiem, kā arī nelielu gingivītu). Lietoju divas nedēļas barojot 2 x dienā. Pēc 3-5 dienām uzlabojās izelpa. Pirmās nedēļas laikā redzamais zobakmens samazinājās uz pusi un praktiski pazuda gingivīta pazīmes. Divu nedēļu laikā mutes dobuma stāvoklis bija praktiski tāds kā pec klīnikā veiktas mutes dobuma sanācijas. Neliels zobakmens bija saglabājies uz ilkņzobiem, bet tas arī ir saprotams, jo ilkņzobi praktiski nepiedalās barības uzņemšanā un tās sasmalcināšanā.
Pēc personīgās pieredzes varu teikt, ka barība ir ļoti labs profilaktisks un pēcoperācijas ārstniecisks līdzeklis mutes dobuma patoloģiju gadījumos. Savas struktūras un sastāva dēļ, tā profilaktē aplikuma un virssmaganu zobakmens veidošanos. Smagākos gadījumos, pēc mutes dobuma sanācijas, šo barību būtu jāiekļauj pēcoperācijas ārstniecības kursā. Lietot var gan kā pamatbarību, gan pievienojot līdz šim lietotajai barībai. Gribētu sevišķi atzīmēt C vitamīna klātbūtni, jo tas nepieciešams zobu periodontālo saišu stiprināšanai, lai uzturētu veselīgu zobu struktūru un veicinātu audu ātrāku sadzīšanu. Bez tā, C vitamīns stiprina imunitāti uz ir spēcīgs antioksidants. Līdz ar to, savā ziņā, tiek profilaktēts neoplāziju attīstība mutes dobumā kā arī visā organismā.