Лечения заболеваний желудочно-кишечного тракта с кормом «INTESTINAL ACTIVE»

“INTESTINAL ACTIVE” barības multicentriskais pētījums

Suņiem un kaķiem, tāpat kā cilvēkiem, ir ļoti bieži sastopamas klīniskās pazīmes, kas ir saistītas ar nevēlamu reakciju uz barību un var skart vairākas orgānu sistēmas: gremošanas traktu, ausis, nervu sistēmu, urīnceļus, elpošanas sistēmu un ādu. Viena no sistēmām, kas tiek skarta visbiežāk, ir gremošanas trakts. Tas galvenokārt ir tādēļ, ka gremošanas trakta gļotāda kalpo kā vispārēja barjera. Tai jāveido imūnatbilde pret patogēniem un tajā pašā laikā jāuztur tolerance pret nekaitīgiem vides antigēniem, piemēram, barībā esošajām baktērijām un atsevišķām barības sastāvdaļām. Tādi gremošanas trakta simptomi kā vemšana tukšā dūšā, vemšana pēc ēšanas, caureja, svara zudums, sāpes vēderā, gāzu uzkrāšanās zarnās, borborigmi un pārmērīga vēlme ēst zāli ir sevišķi nepatīkami šādu iemeslu dēļ: slikta atbildes reakcija uz medikamentiem, pastāvīga simptomu atkārtošanās, dzīvnieka ciešanas, objektīvas saimnieku grūtības ārstēt patoloģiju laika, atdeves un izmaksu dēļ. Šajos gadījumos specifiska barība ir vissvarīgākais pieejamais instruments, lai samazinātu vai izvairītos no pārmērīgas medikamentu lietošanas.

Ņemot to vērā, “FORZA10” Izpētes un attīstības departaments par savu mērķi ir izvirzījis ārstniecības ar uztura palīdzību pieeju, izveidojot barību, kas satur orgānu sistēmām nepieciešamas, specifiskas bioloģiski aktīvās vielas.

Funckionālā barība”  ir neoloģisms, termins, kas nozīmē gan uzturu, gan ārstēšanu. Funkcionālā uztura zinātne ir jauna medicīnas nozare, kas pēta specifisku dabisko vielu spējas ārstēt slimības un piedalīties to profilaksē. Šo īpašību dēļ tās var kļūt par trūkstošo ķēdes posmu starp dabisko medicīnu un farmakoloģiju. Funkcionālās barības spēj arī vienkārši un pilnībā atrisināt problēmas, kas saistītas ar topisku, iekšķīgi lietojamu un parenterālu medikamentu lietošanu.

 

2016. gada 11. aprīlī

 

Saite uz pētījumu

Вернуться к блогу