Pirmajam pirkumam atlaide 10% ievadot kodu Forza10

Jūras aļģes - Ascophyllum nodosum

Kas viņas ir?

Supervarones Ascophyllum nodosum ir brūnaļģes, kas mīt un vairojas okeāna ūdeņos un kuru pūslīši darbojas kā dabiskas glābšanas vestes, kas ļauj aļģēm noturēties uz ūdens virsmas. Šajos pūslīšos – gluži kā mazos koferīšos – tiek uzkrāti no okeāna iegūtie mikroelementi. Taču tiem piemīt arī spēja aizturēt un uzkrāt indīgās vielas, tāpēc mūsu ražotajā suņu un kaķu barībā pievienotas tikai bioloģiskas izcelsmes brūnaļģes. Brūnaļģes ar savu specifisko jūras smaržu atbaida cilvēkus, taču ir daudz labvēlīgākas attiecībā pret dzīvniekiem, jo tām ir vispusīgs pielietojums lauksaimniecības un mazo dzīvnieku medicīnā.

Superspējas

Ascophyllum nodosum ir drosmīgas un nepadodas spēcīgu pretinieku priekšā. Augu ekstrakti, kuri ir to superspēju pamatā, tiek pētīti kā potenciāli vēža šūnu augšanas inhibitori. Fukoidāniem – polifenoliem, kas var veidot savienojumus ar olbaltumvielām – piemīt spēcīga antitrombotiska darbība, tā kavē angioģenēzi un tai piemīt pretiekaisuma īpašības. Tāpēc šīs vielas cīnās pret jaunu asinsvadu veidošanos no jau esošajiem un neļauj tajos veidoties asins recekļiem.
Ascophyllum nodosum ir augsts šķiedrvielu saturs, galvenokārt gļotvielas, oligosaharīdi un beta glikāni. Šīs nešķīstošās šķiedrvielas bagātīgā silikātu satura dēļ darbojas kā sava veida birste, kas iztīra gremošanas traktu no kaitīgās bakteriālās mikrofloras. Tās savā ceļā atstāj arī gļotvielas un saharīdus, kas ne tikai aizsargā zarnu gļotādu, bet kam piemīt arī līdzīga pretiekaisuma darbība kā ceļtekas sēklapvalku pulverim. Tādējādi Ascophyllum nodosum pabaro labvēlīgos saprofītus un zarnu mikrofloru. Šīs augu supervarones ir ne tikai spēcīgs pretiekaisuma un pretvīrusu līdzeklis, bet tām piemīt gandrīz vakcīnai līdzīgas īpašības – tās ierosina lokālo imūnreakciju un stimulē imūnsistēmu cīņai ar kaitīgajām baktērijām.

Kur viņas var atrast?

Ascophyllum nodosum gaida īsto brīdi darbam šajās barībās: Intestinal Colitis Phase 1 un Phase 2  sauso barību līnijā suņiem,  Immuno Active sausajā barībā suņiem un Intestinal Colitis sausajā barībā kaķiem. Viņas ir arī neatsverams palīgs mūsu Bio Line barībās un ir saņēmušas arī Bio sertifikātu. Meklējiet viņas šajās suņiem un kaķiem paredzētajās sausajās barībās: Every Day Bio chicken, Every Day Bio fish un  FORZA10 Vegetal – speciālajā barībā vegāniem.

Varoņdarbi

Mēs – FORZA10 labprāt viņas saucam par Ascophyllum nodosum, taču gadu gaitā viņām ir bijuši arī citi nosaukumi, piemēram: pūšļaļģes, jūras ozols (Quercus Marina), jūras svilpes, brūnaļģes (kopīgs nosaukums gandrīz visām brūnaļģu sugām), mezglainās jūraszāles un olu jūraszāles (no angļu – knotted wrack un egg wrack).
Grieķu dzejnieks Nikanders no Kolofonas savos rakstos minēja fucus vesiculosus pielietojumu pret čūsku kodumiem, bet Plīnijs, kurš šo augu salīdzināja ar ozoliem, norādīja uz to spēju ārstēt kāksli.  

Vecāks ieraksts
Jaunāks ieraksts
translation missing: lv.layout.drawers.close

Lieldienu Zaķis nes BEZ maksas !

BEZMAKSAS piegāde līdz 5. aprīlim Omniva LV pakomātos, pirkumiem virs 10 eur.

Age verification

By clicking enter you are verifying that you are old enough to consume alcohol.

Meklēšana

Iepirkumu grozs

Jūsu grozs šobrīd ir tukšs.
Iepirkties
Latvian/Lettish
Latvian/Lettish