Maintenance

Maintenance

FORZA10 Maintenance ir viena no labākajām komerciāli pieejamajām barību līnijām ikdienas lietošanai. Tā domāta suņu un kaķu veselības uzturēšanai tāpēc satur  tikai dažas, bet visaugstākās kvalitātes izejvielas bez  toksiskām vielām un piesārņojuma, kas bieži sastopamas intensīvi audzētu dzīvnieku gaļā. Barība ir ideāli sabalansēta veseliem dzīvniekiem katram vecumam un dzīvesveidam. Šī barība ir piemērota tiem saimniekiem, kuri vēlas barot suni ar pilnvērtīgu barību, kurai ir augsta bioloģiskā vērtība, augsts Omega-3 saturs un sabalansēts sastāvs.

Lai nodrošinātu dabīgu konservāciju ražošanas procesā Forza10 izmanto dabiskus ekstraktus (rozmarīns), kas bagāti ar tokoferolu. 

Integrētā uztura programma ir Forza10 vērienīgākais projekts: pilnīga programma, kas ietver sauso barību un  mitro barību. Visu sinerģiski apvienojot un ievērojot filozofiju par ierobežotu skaitu tīru sastāvdaļu. Mums tas nozīmēja divu ražotņu realizāciju Islandē, no kurām viena ir paredzēta mitrai pārtikai, lai izmantotu tikai tīrākos avotus pasaulē.

Maintenance līniju raksturo:

TIKAI DAŽAS, bet izcilas kvalitātes izejvielas, lai līdz minimumam samazinātu alerģiju un nepanesības risku

IDEĀLI PIEMĒROTAS veseliem suņiem un kaķiem. Sajauciet mitru un sausu pārtiku, lai līdzsvarotu ūdens uzņemšanu un samazinātu urīnceļu traucējumu risku.

AUGSTA BIOLOĢISKĀ VĒRTĪBA -  viegli sagremojamas un dabiski bagātas ar Omega3 taukskābēm

DETOX EFEKTS - veicina ķermeņa attīrīšanos no brīvajiem radikāļiem, smagajiem metāliem un citiem piesārņotājiem.

NESATUR GLUTĒNU -  Satur tikai graudaugus, kas dabiski nesatur lipekli (baltais sorgo, rīsi un kukurūza).

IDEĀLS BALANSS – visām Maintenance barībām ir optimāli līdzsvarotas Omega3 un Omega6 taukskābes, kas ietilpst 1:1 - 1:4 diapazonā.

BEZ ANTIBIOTIKĀM - Visas izejvielas tiek analizētas un pārbaudītas, lai tajās nebūtu oksitetraciklīna, par ko esam veikuši tik daudz pētījumu.

ORGANISKĀ KONTROLE - visi Maintenance produkti ar vistu satur tikai bioloģiskās lauksaimniecības vistas gaļu. Visus produktus ar organiskām izejvielām sertificē CCP kontroles organizācija.

MIKROKAPSULĀCIJAS SISTĒMA  garantē pievienoto dabisko ekstraktu (žeņšeņa, ananāsu, papaijas un granātābolu) efektivitāti un to pakāpenisku uzsūkšanos visā zarnu traktā laika gaitā, tādējādi veicinot ilgstošu iedarbību.

Skatīt produktus

Atpakaļ uz emuāru