“DERMO ACTIVE” barības multicentriskais pētījums

2016. gada 11. aprīlī

Dermatoloģisko problēmu risinājums ar uztura palīdzību

Suņiem un kaķiem, tāpat kā cilvēkiem, simptomi, kas saistīti ar nevēlamu reakciju uz barību, ir sastopami ļoti bieži un var skart vairākas orgānu sistēmas: kuņģa zarnu traktu, ausis, nervu sistēmu, urīna traktu, respiratoro traktu un ādu. Tādas ādas hipersensitivitātes slimības kā blusu alerģiskais dermatīts, atopiskais dermatīts un nevēlama reakcija uz barību ir visbiežāk sastopamās patoloģijas, ar kurām veterinārārsti saskaras klīniskajā praksē. Šīs slimības ir sevišķi nepatīkamas šādu iemeslu dēļ: slikta atbildes reakcija uz medikamentiem, pastāvīga simptomu atkārtošanās, dzīvnieku ciešanas un objektīvas saimnieku grūtības ārstēt patoloģiju laika, atdeves un izmaksu dēļ. Šajos gadījumos specifisks uzturs ir vissvarīgākais pieejamais instruments, lai samazinātu vai izvairītos no pārmērīgas medikamentu lietošanas.

Ņemot to vērā, “FORZA10” Izpētes un attīstības departaments ir izvirzījis sev mērķi attīstīt ārstniecības ar uztura palīdzību pieeju, izveidojot produktus, kas satur orgānu sistēmām pielāgotas bioloģiski aktīvās vielas.

“Funckionālā barība”  ir neoloģisms, termins, kas nozīmē gan uzturu, gan ārstēšanu. Funkcionālā uztura zinātne ir jauna medicīnas nozare, kas pēta specifisku dabisko vielu spējas ārstēt slimības un piedalīties to profilaksē. Šo īpašību dēļ tās var kļūt par trūkstošo ķēdes posmu starp dabisko medicīnu un farmakoloģiju. Funkcionālās barības spēj arī vienkārši un pilnībā atrisināt problēmas, kas saistītas ar topisku, iekšķīgi lietojamu un parenterālu medikamentu lietošanu.

Saite uz pētījumu

Atpakaļ uz emuāru