Līnijas

Active Line

Dabiskā alternatīva zālēm: barība, kas spēj atrisināt visas galvenās suņu un kaķu veselības problēmas!

Tā bija laimīga nejaušība, kad Dr.Kanello (Dr.Canello) 40 gadu ilgā klīniskā pieredze sastapās ar Dr.Guidetti 20 gadus ilgajiem pētījumiem par augiem un fitoterapiju, jo tieši tad dzima “FORZA10 Active Line”. Pareizi izvēlētu dabīgo ekstraktu un svaigo zivju kombinācija palīdz SANYpet sasniegt savu galveno mērķi: izārstēt visas suņu un kaķu ar barību saistītās slimības, ar vissabalansētāko barību apmierinot visas uzturvielu vajadzības.

“FORZA10 Active” ir sausā barība ar specifiskām sastāvdaļām katrai organisma sistēmai un to vērtīgās īpašības tiek saglabātas ar inovatīvo patentēto AFS (Active Fresh System) procesu. Ir arī speciāla, kucēna attīstībai paredzēta diēta.

“FORZA10 Active Line” barība sastāv no divām komponentēm (AFS tabletēm un graudiņiem), kuras izveidotas tā, lai atrisinātu visas biežākās hroniskās un recidivējošās iekaisuma slimības, kas saistītas ar nevēlamu reakciju uz barību.

Neapstrīdamā efektivitāte ir balstīta uz 4 galvenajiem principiem:

 • Jebkura iespējamā oksitetraciklīna avota izslēgšana, jo Serdžio Kanello (Sergio Canello) ir pierādījis, ka tas ir visbiežākais iekaisuma cēlonis suņiem un kaķiem. Šo antibiotiku legāli un plaši izmanto intensīvajā lopkopībā un tā nejaušā kārtā var kļūt toksiska tad, kad tās atliekvielas saistās ar kaulaudiem (sevišķi vistu kaulos). Jebkura kaulus saturoša barības sastāvdaļa no intensīvi audzētajiem lauksaimniecības dzīvniekiem var saturēt šo toksīnu un ierosināt vairākas patoloģijas **;
 • Specifisku ārstniecisko augu izmantošana, izvēloties tos pēc to antitoksiskajām, antioksidējošām un imūnmodulējošajām īpašībām (jo imūnsistēmu bieži nomāc oksitetraciklīna toksicitāte, kā arī citi vides piesārņotāji).
 • Specifiska apjoma Omega-3 taukskābju lietošana (tās bieži vien trūkst lielākajā daļā mājdzīvnieku barību), lai nodrošinātu pareizu Omega-3:Omega-6 attiecību.
 • Mencu un anšovu – mazu pelaģisko zivju – izmantošana, jo tās apiet kontaminācijas risku ar smagajiem metāliem un tiek noķertas savvaļā okeānā. Bez tam mencas un anšovi tiek pārstrādāti pilnībā, padarot tos par izcilu proteīna avotu ar augstu bioloģisko vērtību, ko raksturo optimāla sagremojamība un oksitetraciklīna atliekvielu neesamība.

“Active Line” graudiņi satur ne tikai savvaļā noķertas zivis kā augstvērtīgu olbaltumvielu avotu, bet izmantoti arī rīsi un kartupeļi kā hipoalerģisku ogļhidrātu avots un zivju eļļa, kas ir dabiski bagāta ar Omega-3 taukskābēm. Šī barība ir papildināta ar speciālām sirds formas tabletēm, kas ir dabisko ekstraktu avots, sajauktām ar graudiņiem 7% apjomā. Pateicoties mūsu patentētajai AFS (Active Fresh System) tehnoloģijai, tabletes ir auksti saspiestas, lai saglabātu tajās esošo augu ekstraktu efektivitāti.

* Poultry Science: “Oksitetraciklīna atlievielu citotoksiskā iedarbība broileru kaulos pēc terapeitiskas iekšķīgas uzņemšanas ar ūdens šķīdumu”

** JBMT “Journal of Biochemical and Molecular Toxicology”: “Oksitetraciklīna toksiskā iedarbība un iekaisuma reakcija cilvēku limfocītos”

“Active Line” priekšrocības:

 • Augstas kvalitātes izejvielas, sistemātiska kontrole (vairāk nekā 5000 kvalitātes kontroļu gadā), brīvas no ķīmiskajām un farmakoloģiski toksiskajām atliekvielām, sevišķi tām, kas ir atvasinātas no oksitetraciklīna, kuru mēs esam identificējuši kā vienu no galvenajiem iekaisuma un šūnu apoptozes cēloņiem;
 • Viena avota proteīns: mazas pelaģiskās zivis (savvaļā noķertas mencas vai anšovi);
 • Viens ogļhidrātu avots: rīsi (izņemot “Canine Dermo Active” un “Canine Renal Active”, kas satur kartupeļus; un “Feline Renal Active”, kas satur kukurūzu);
 • Īss sastāvdaļu saraksts, lai izslēgtu iespējamo barības nepanesamību un alerģiju riskus;
 • Augsts dabīgās Omega-3 saturs: šīs taukskābes ir ļoti nozīmīgas to pretiekaisuma īpašību dēļ, kā arī ar spēju kontrolēt šūnu augšanu (it sevišķi taukšūnu gadījumā) un saglabāt šūnu membrānu elastīgumu. Tās jūtami samazina aptaukošanās risku, kā arī samazina elastīgo audu bojājumu biežumu (piemēram, saišu plīsumi, dislokācijas, izmežģījumi, starpskriemeļu disku trūces, apgrūtinātas dzemdības);
 • Atlasītu augu ekstraktu pievienošana – katrs no tiem ir atsevišķi pētīts SANYpet Izpētes un attīstības departamentā, lai noteikto to antitoksisko, antioksidantu un imūnmodulējošo iedarbību. Šīs vērtīgās īpašības palīdz atjaunot dzīvnieka veselību, nodrošinot līdzsvaru imūnsistēmā, kura katru dienu cieš no apkārtējās vides piesārņojuma, kas izmaina tās aizsargmehānismus.

 

 

 

Legend Line

Inovatīvā “Legend” barība atspoguļo pieaugušiem suņiem paredzētās funkcionālās ikdienā lietojamās barības attīstību: bez graudiem, bez glutēna un NESATUR ĢMO! Tagad, pēc izciliem panākumiem ASV, “Legend” iekaro Eiropu!

Amerikāņu sapnis sausās barības formā! Šī funkcionālā barība ir izveidota, balstoties uz suņu senču ēdienkarti, lai nodrošinātu pieprasījumu pēc bezgraudu, bezglutēna un no ĢMO brīvas barības, izmantojot tikai tīras izejvielas un dabīgos ekstraktus.

Brīvs ir labāks! “Legend” pamatā ir vienkārša bezgraudu un ĢMO nesaturoša recepte: tā ir ideāla suņiem ar jutīgu gremošanas sistēmu un ādu. “Legend” ir pieejams divos variantos – ādai un gremošanai –, kā arī mitrā barība “Legend Puppy” kucēniem.

“Legend” stāsts sākās pirms 40 gadiem, kad Dr.Serdžio Kanello (Dr.Sergio Canello) uzsāka pētījumus, pierādot, ka mājdzīvnieku nevēlamo reakciju uz barību galvenokārt izraisa piesārņojums, ko bieži atrod mājdzīvnieku barības izejvielās.

“LEGEND” ir funkcionāla, bezgraudu barība, kuras pagatavošanā izmantotas tīras izejvielas, kas iegūtas no bioloģiski tīriem avotiem, apvienojumā ar dabīgiem augu ekstraktiem ar pierādītu efektivitāti.

Tava suņa veselība ir atkarīga no tevis! Vissvarīgākā izvēle tava suņa labā ir barība, kuru jūs viņam dosiet. Veselīga un funkcionāla barība liek jūsu sunim labi justies, stimulējot gan prātu, gan ķermeni un garu.

“LEGEND” ir īpaša bezgraudu barība pieaugušiem suņiem ikdienas lietošanai – pilnvērtīga un sabalansēta, izgatavota SANYpet Izpētes un attīstības departamentā.

“Legendary food” pirmais solis ir tā neatkārtojamais sastāvs:

 • Nesatur oksitetraciklīnu*;
 • Proteīnu avots nav iegūts no intensīvajā lopkopībā audzētiem dzīvniekiem;
 • Nav ogļhidrātu, kas iegūti no graudaugiem;
 • Bezgraudu, bezglutēna un nesatur ĢMO;
 • Barības ražošanā izmantoti Klusajā okeānā savvaļā ķerti anšovi, kas pilnībā pārstrādāti. Šīs pelaģiskās zivis apiet smago metālu kontaminācijas risku;
 • Islandē audzētie jērs un vista ir izcilas kvalitātes proteīna avots ar augstu bioloģisko vērtību un  neatkārtojamu garšu. Dzīvnieki ir audzēti ganībās vai arī iegūti no saimniecībām, kas nenodarbojas ar intensīvo lopkopību;
 • Lasis un menca no tīriem un nepiesārņotiem Islandes ūdeņiem;
 • Dabiska antioksidējošā augu ekstraktu iedarbība;
 • Optimāla 1:2 Omega 3:Omega 6 attiecība ar pretiekaisuma iedarbību;
 • Barība ar ierobežotu sastāvdaļu skaitu, taču augstu uzturvērtību, izveidota, lai samazinātu visas nevēlamās blakus parādības un palielinātu barības vielu uzsūkšanos;
 • Stingri un sistemātiski kvalitātes kontroles pasākumi – vairāk nekā 5000 kontroļu gadā!
 • Ideāla, lai uzturētu veselības stāvokli, kas sasniegts ar “Active Line” un “Diet Line” barībām.

Pāriet uz “Legend” ir viegli!

Pateicoties tās nesalīdzināmajai sagremojamībai un uzturvērtībai, “LEGEND” var dot uzreiz bez pārejas perioda! Lai sasniegtu optimālus rezultātus, mēs rekomendējam izmantot “Legend” sauso barību un sajaukt to ar “Legend” mitro barību, nepievienojot citu barību.

*Zinātniskie pētījumi ir publicēti tādos starptautiskos žurnālos kā Poultry Science: (“Oksitetraciklīna atlievielu citotoksiskā iedarbība broileru kaulos pēc terapeitiskas iekšķīgas uzņemšanas ar ūdens šķīdumu”) un “Journal of Biochemical and Molecular Toxicology” (“Oksitetraciklīna toksiskā iedarbība un iekaisuma reakcija cilvēku limfocītos”).

 

 

 

Actiwet Line

Visas “Active Line” barības priekšrocības mitrajā barībā, neatsakoties no pilnīga un sabalansēta uztura!

“Actiwet Line” ir izstrādāta tā, lai palīdzētu risināt jūsu suņa vai kaķa veselības problēmas tikpat lielā mērā kā FORZA10 “Active Line” sausā barība, taču piedāvāta garšīgas pastētes veidā. Samaisot mitro ar sauso barību, “Actiwet” ir ideāls veids, kā nodrošināt jūsu mīlulim vislabāko uzturu.

FORZA10 “Actiwet” var izmantot arī kā primāro barības avotu, pateicoties tās pilnvērtīgajai un sabalansētajai formulai ar īpašiem augu ekstraktiem, kas pievienoti, izmantojot mūsu patentēto mikrokapsulu sistēmu.

FORZA10 ir izstrādājuši specifisku funkcionālo mitro barību, kuru var lietot gan atsevišķi, gan kopā ar attiecīgo “Active Line” sauso barību. “Actiwet” no citām tirgū pieejamajām mitrajām barībām atšķiras ar to, ka tās ražošanā tiek izmantotas izejvielas no nepiesārņotās Islandes zemes un ūdeņiem. Vienīgie proteīna avoti ir savvaļā noķertās zivis un gaļa no ganībās audzētām aitām. Nesatur intensīvajā lauksaimniecībā audzēto gaļu, jo tā bieži satur farmakoloģiski toksiskas atliekvielas – sevišķi oksitetraciklīnu (plaši un legāli lietots intensīvajā lopkopībā). SANYpet Izpētes un attīstības departaments kopā ar prof. Džuzepi Teracano (prof.Giuseppe Terrazzano) (profesors Bazilikatas universitātes zinātniskajā departamentā) un viņa komandu ir pierādījusi oksitetraciklīna toksicitāti, un atklājumi ir publicēti divos zinātniskajos žurnālos “Poultry Science” (“Oksitetraciklīna atlievielu citotoksiskā iedarbība broileru kaulos pēc terapeitiskas iekšķīgas uzņemšanas ar ūdens šķīdumu”) un “Journal of Biochemical and Molecular Toxicology” (“Oksitetraciklīna toksiskā iedarbība un iekaisuma reakcija cilvēku limfocītos”).

Toksiskās atliekvielas uzkrājas gandrīz tikai kaulaudos: tās vairākos orgānos bojā šūnas un rada hronisku iekaisumu. Tādejādi barība, kas satur kaulus (piemēram, lielākajā daļā gaļas miltu) var būt piesārņota ar šīm atliekvielām un ierosināt nevēlamas reakcijas. Šis ir iemesls, kāpēc mēs savus proteīna avotus izvēlamies uzmanīgi – siļķes un anšovi, pelaģiskās zivis, kas ir noķertas savvaļā Arktiskajās un Antarktiskajās jūrās, kā arī ganībās audzētas aitas, kas nāk no plašajām un zaļajām Islandes pļavām.

Visa barība ar savvaļā noķertajām zivīm satur vienu proteīna un ogļhidrātu avotu; bez tam visa “Actiwet” barība ir bagātināta ar tiem pašiem vērtīgajiem augu ekstraktiem, kurus mēs izmantojam attiecīgajā “Active Line” sausajā barībā.

Visu augu sastāvdaļu iekļaušana mikrokapsulās palīdz mums nodrošināt to efektivitāti un aizsargā no termiskajiem bojājumiem, saglabājot to stabilitāti ilgstošā laika periodā un veicinot to pakāpenisku uzsūkšanos visa gremošanas trakta garumā (izdalīšanās notiek lēni).

“Actiwet” produkti darbojas sinerģijā ar “Active Line” sauso barību un to neatkārtojamā efektivitāte palīdz atjaunot dzīvnieka veselību, kā arī uzlabo fizioloģiskos aizsargmehānismus.

“Actiwet Line” priekšrocības:

 • Inovatīva uzturvielu formula, lai ārstētu visbiežāk sastopamās ar barību saistītās alerģijas;
 • Atbilstība ar “Active Line” barību;
 • Lieliskas garšas īpašības un izcila kvalitāte no Islandē iegūtām izejvielām;
 • “Actiwet” var lietot gan atsevišķi, gan kopā ar FORZA10 “Active Line” sauso barību;
 • “Actiwet” nav gaļas, kas iegūta intensīvajā lauksaimniecībā, tāpēc tā nesatur oksitetraciklīna atliekvielas;
 • Īpašu augu ekstraktu pievienošana mikrokapsulu veidā nodrošina stabilitāti un uzlabo garšu;
 • Viena avota proteīns: savvaļā noķertas zivis vai ganībās audzētas aitas no plašās un tīrās Islandes zemes.

 

 

Kārumu līnija

Jūs savam sunim esat vislabākais, gudrākais un jaukākais cilvēks visā pasaulē. Atalgojiet viņa uzticību ar garšīgu kārumu, kas ražots no veselīgām un tīrām izejvielām.

Tikai tādēļ, ka tas ir garšīgs kārums, nenozīmē, ka tas ir jāgatavo no zemas kvalitātes sastāvdaļām. Mēs uzskatām, ka ir svarīgi, lai našķi būtu tikpat izcili kā mūsu sausās un mitrās barības, lai nodrošinātu pilnvērtīgu un veselīgu uzturu jūsu sunim. Patiesībā, daudzi tā sauktie “našķi” ir pilni ar ķīmiskām vielām, pildvielām un atliekvielām, kuras ar citādi veselīgu uzturu var izraisīt nevēlamas reakcijas.

Izlasiet Dr.Serdžio Kanello (Dr.Sergio Canello), DVM un starptautiski atzīta eksperta ar barību saistītajās patoloģijās padomus.

 • VESELĪGĀS UZKODAS
 • “Legend” veselīgās uzkodas ir ar uzturvielām bagāti bezgraudu našķi, kas ir pagatavoti no aukstumā žāvētas gaļas ar brīnišķīgu garšu un tekstūru, kas tik ļoti patīk suņiem. Tie ir piemēroti kā našķi ikdienai vai arī kā atalgojums treniņos jebkura izmēra un vecuma (>4 mēneši) suņiem.

  Tā kā mēs lietojam augstas kvalitātes dabiskās izejvielas no Islandes, uzkodas  nav sevišķi garšīgas, taču ir brīvas no kaitīgām zāļu atliekvielām, piemēram, oksitetraciklīna*, ko Dr.Serdžio Kanello (Dr.Sergio Canello) ir identificējis kā cēloni iekaisuma šūnu radītajiem bojājumiem un citām veselības problēmām.

  Visa izmantotā jēra, vistas, cūkas un laša gaļa ir tikai no Islandes. Proteīna avots ir gandrīz 80% līdz 94% no našķa apjoma atkarībā no produkta veida. “Legend” veselīgās uzkodas kā galveno uzturvielu un enerģijas komponenti izvēlējās Žils Elkaims (Gilles Elkaim ) saviem kamanu suņiem – ceļabiedriem viņa neparastajā ceļojumā pāri Arktiskajam okeānam un Ziemeļpolam.

 • ŽĀVĒTIE ZIVJU NAŠĶI: TĪTEŅI, PIRKSTIŅI UN KUBICIŅI
 • Viena našķu līnija, divas okeāna zivju sugas, trīs dažādas formas! Šie īpašie zivju našķi ir neparasti, jo 100% ražoti no mencas un sarkanasara žāvētas ādas un ir neparasts augstas uzturvērtības olbaltumvielu avots.

  Islandes neskartajos ūdeņos, savvaļā nozvejotās zivis ir brīvas no visbīstamākajiem ķīmiskajiem un farmakoloģiskajiem piesārņotājiem, it sevišķi oksitetraciklīna, kuru mēs esam konstatējuši kā galveno cēloni iekaisuma radītajām slimībām un šūnu toksicitātei* un kurš ir bieži sastopams lielākajā daļā našķu suņiem. Veselīgi un garšīgi – pieejamas 3 dažādas formas, kuras jūsu sunim patiks: tīteņi, pirkstiņi un kubiciņi.

 • “MR.FRUIT” GRAUŽAMAIS NAŠĶIS
 • “Mr.Fruit” graužamie našķi ir inovatīvi kārumi ar augļu garšu, kas ir paredzēti jūsu suņa mutes higiēnai.

  “Mr.Fruit” graužamo našķu unikālā trīsdimensiju forma un tekstūra palīdz samazināt aplikuma veidošanos un nodrošina pareizu zobu higiēnu, pateicoties tā dizainam un izturīgajai tekstūrai. Sastāvā esošās šķiedras nodrošina iekšējās struktūras stabilitāti, tādējādi garantējot labāku zobu tīrīšanu graušanas laikā. “Mr.Fruit” graužamie našķi uzlabo visa mutes dobuma veselību, nodrošinot sunim 100% veģetāru našķi ar augļu garšu un augstu sagremojamību.

  Piezīme: mēs NEKAD nelietojam ķīmiskos šķīdinātājus pēcapstrādes procesā (tikai tvaiku), tāpēc var būt nelielas izmaiņas krāsā vai citi nelieli defekti.

  5 graužamie našķi, 5 krāsas, 5 augļi – plašai un veselīgai izvēlei.

  Jūsu suns vēlēsies nogaršot visus!

  Visi FORZA 10 “Mr.Fruit” graužamie našķi ir saņēmuši “VEGAN OK” sertifikātu.

  *Pētījumi publicēti starptautiskos zinātniskajos žurnālos “Journal of Biochemical and Molecular Toxicology” (Oksitetraciklīna toksikoloģiskā ietekme un iekaisuma reakcija uz cilvēka limfocītiem).

   

   

  Mr.Fruit līnija

  Sula no dabīgām izejvielām ikvienam kaķa dzīves posmam un dzīvesveidam. Krāsainie augļi veselībai!

  Tāpat kā mums, arī kaķiem dažādos dzīves posmos ir atšķirīgas vajadzības un ne visiem ir vienāds dzīvesveids. “Mr.Fruit” to ir ņēmis vērā un izveidojis dažādu krāsu barības līniju, kurā katru produktu raksturo noteikts augļu ekstraktu saturs.

  Dzīvo tikai iekštelpās vai iet ārā, pieaudzis vai vēl kaķēns: katram no viņiem ir jāsaņem tas, kas viņiem ir nepieciešams visvairāk.

  “Mr.Fruit” līnija: augļu sulas ar antioksidantu īpašībām.

  Pilnvērtīgā “Mr.Fruit” līnija kaķiem tika izgatavota SANYpet Izpētes un attīstības departamentā, lai vienlaikus nodrošinātu labas garšas īpašības, kvalitāti un veselīgumu, izmantojot vērtīgu augļu ekstraktus ar dabiskām antioksidējošām īpašībām.

  Katru šīs līnijas produktu raksturo noteikta krāsa, kas identificē homogēno augļu avotu, kuri ir bagāti ar antioksidantiem, kas palīdz atjaunot organisma aizsargmehānismus, rūpējoties par jūsu kaķa veselību un labsajūtu. Katrs auglis ir izvēlēts pēc tā noteiktajām īpašībām, piedāvājot īstos produktus kaķu dažādajām nepieciešamībām katrā dzīves posmā.

  FORZA10 “Mr.Fruit” līniju raksturo arī sabalansēts Omega-3 / Omega-6 taukskābju saturs, kā arī pievienots biešu mīkstums, kas ir vērtīgs šķiedrvielu, vitamīnu un minerālu avots.

   

  Izvēlies produktus!

   

  Forza10 augstvērtīgā mājdzīvnieku barība