Actiwet Line

Actiwet Line

Visi “Active Line” barības ieguvumi mitrajā barībā: maisījumā ar sauso barību vai atsevišķi!

Active Wet ir izstrādāta tā, lai palīdzētu risināt jūsu suņa vai kaķa veselības problēmas tikpat lielā mērā kā FORZA10 “Active Line” sausā barība, taču piedāvāta garšīgas pastētes veidā. Samaisot mitro ar sauso barību, Active Wet ir ideāls veids, kā nodrošināt jūsu mīlulim vislabāko uzturu. Active Wet produkti darbojas sinerģijā ar “Active Line” sauso barību un to neatkārtojamā efektivitāte palīdz atjaunot dzīvnieka veselību, kā arī uzlabo fizioloģiskos aizsargmehānismus.

SANYPet vetārsti iesaka lietot sausās un mitrās barības maisījumu, lai palielinātu mitruma uzņemšanu organismā (sevišķi pie urīnceļu un gremošanas trakta veselības problēmām) un uzlabotu maltītes garšu.

FORZA10 “Active Wet” var izmantot arī kā primāro barības avotu, pateicoties tās pilnvērtīgajai un sabalansētajai formulai ar īpašiem augu ekstraktiem, kas pievienoti, izmantojot mūsu patentēto mikro kapsulu sistēmu.

FORZA10 ir izstrādājuši specifisku funkcionālo mitro barību, kuru var lietot gan atsevišķi, gan kopā ar attiecīgo “Active Line” sauso barību. Active Wet no citām tirgū pieejamajām mitrajām barībām atšķiras ar to, ka tās ražošanā tiek izmantotas izejvielas no nepiesārņotās Islandes zemes un ūdeņiem. Vienīgie proteīna avoti ir savvaļā noķertās zivis un gaļa no ganībās audzētām aitām. Nesatur intensīvajā lauksaimniecībā audzēto gaļu, jo tā bieži satur farmakoloģiski toksiskas atliekvielas – sevišķi oksitetraciklīnu (plaši un legāli lietots intensīvajā lopkopībā). SANYpet Izpētes un attīstības departaments kopā ar prof. Džuzepi Teracano (prof.Giuseppe Terrazzano) (profesors Bazilikatas universitātes zinātniskajā departamentā) un viņa komandu ir pierādījusi oksitetraciklīna toksicitāti, un atklājumi ir publicēti divos zinātniskajos žurnālos “Poultry Science” (“Oksitetraciklīna atlievielu citotoksiskā iedarbība broileru kaulos pēc terapeitiskas iekšķīgas uzņemšanas ar ūdens šķīdumu”) un “Journal of Biochemical and Molecular Toxicology” (“Oksitetraciklīna toksiskā iedarbība un iekaisuma reakcija cilvēku limfocītos”).

Toksiskās atliekvielas uzkrājas gandrīz tikai kaulaudos: tās vairākos orgānos bojā šūnas un rada hronisku iekaisumu. Tādejādi barība, kas satur kaulus (piemēram, lielākajā daļā gaļas miltu) var būt piesārņota ar šīm atliekvielām un ierosināt nevēlamas reakcijas. Šis ir iemesls, kāpēc mēs savus proteīna avotus izvēlamies uzmanīgi – siļķes un anšovi, pelaģiskās zivis, kas ir noķertas savvaļā Arktiskajās un Antarktiskajās jūrās, kā arī ganībās audzētas aitas, kas nāk no plašajām un zaļajām Islandes pļavām.

Visa barība ar savvaļā noķertajām zivīm satur vienu proteīna un ogļhidrātu avotu; bez tam visa Active Wet barība ir bagātināta ar tiem pašiem vērtīgajiem augu ekstraktiem, kurus mēs izmantojam attiecīgajā “Active Line” sausajā barībā.

Visu augu sastāvdaļu iekļaušana mikro kapsulās palīdz mums nodrošināt to efektivitāti un aizsargā no termiskajiem bojājumiem, saglabājot to stabilitāti ilgstošā laika periodā un veicinot to pakāpenisku uzsūkšanos visa gremošanas trakta garumā (izdalīšanās notiek lēni).

“Active Wet” priekšrocības:

  • Inovatīva uzturvielu formula, lai ārstētu visbiežāk sastopamās ar barību saistītās alerģijas;
  • Atbilstība ar “Active Line” barību;
  • Lieliskas garšas īpašības un izcila kvalitāte no Islandē iegūtām izejvielām;
  • “ActiveWet” var lietot gan atsevišķi, gan kopā ar FORZA10 “Active Line” sauso barību;
  • Active Wet nav gaļas, kas iegūta intensīvajā lauksaimniecībā, tāpēc tā nesatur oksitetraciklīna atliekvielas;
  • Īpašu augu ekstraktu pievienošana mikro kapsulu veidā nodrošina stabilitāti un uzlabo garšu;
  • Viena avota proteīns: savvaļā noķertas zivis vai ganībās audzētas aitas no plašās un tīrās Islandes zemes.
Atpakaļ uz emuāru