Diet līnija

Diet līnija

EVOLŪCIJA MĀJDZĪVNIEKU BARĪBU PASAULĒ

 

Ekselenta garša ideālai veselībai.

FORZA10 hipoalerģisku monoproteīnu diētiskā barību līnija suņu un kaķu labsajūtai.

Veidota veselības uzturēšanai dzīvniekiem, kuri ir jūtīgi pret oksitetraciklīna atliekvielām, kuras kā mēs noskaidrojām, ir viens no iemesliem iekasuma procesu attīstībai organismā. FORZA10 rūpīgi atlasa tikai augstākās kvalitātes izejvielas: dzīvnieku gaļu tikai no fermām ar savvaļas ganībām. Tādejādi sniedzot garantiju, ka proteīni nebūs piesārņoti.

Līnijas sausajās barībās ir pievienotas ārstniecības augu un augļu sastāvdaļas (žeņšeņs, ananāss, papaija un granātābols), kuri, pateicoties mikrokapsulācijas procesam, joprojām ir bagāti ar antioksidantiem un sniedz imūnmodulējošu terapiju. Mikrokapsulas ir nelielas sfēriskas sastāvdaļas, kas tiek sajauktas ar pārējām barības sastāvdaļām un sastāv no lipīdu-minerālu masas, kas pārklāta ar aizsargplēvīti - mikrokapsulas aizsardzībai no ārējās iedarbības un nodrošina stabilitāti un pakāpenisku uzsūkšanos organismā dabīgajām aktīvajām vielām.

Galvenās priekšrocības šai barībai ir:

 • Hipoalerģiska – viegli un ātri pārstrādājamas olbaltumvielas ar augstu bioloģisko uzturvērtību,
 • Ideālais Omega3 / Omega6 balanss – augsta Omega3 koncentrācija un pareizs balanss ar Omega6 pasargā no iekaisuma procesu attīstības,
 • Īsa, vienkārša formula - barības sastāvā ir tikai tās sastāvdaļas, kuras patiešām to padara pilnvērtīgu un veselīgu.. Tādā veidā arī samazina barības nepanesības risku un alerģiskas reakcijas,
 • Dabīgas fitoterapeitiskas sastāvdaļas – stabilizētas un titrētas aktīvās sastāvdaļas, atlasītas to efektivitātes dēļ:

  Žeņšeņs: viens no pašiem zināmākajiem līdzekļiem, kas apgādā organismu ar enerģiju un ir ieteicams jebkura stresa gadījumos.

  Ananās: bagāts ar A vitamīnu un citām vērtīgām vielām.

  Papaija: auglis, kuram piemīt izteiktas antioksidatīvas īpašibas, dabīgi bagāts ar C vitamīnu, magniju, kalciju un kāliju, palīdz stiprināt organisma aizsargspēju.

  Granātābols: dabīgs polifenolu avots, kas novērš brīvo radikāļu kaitīgo ietekmi. Satur organismam tik nepieciešamo oleīnskaābi un linolskābi.

   

  Pasaulē ir palikušas tikai dažas valstis, ko nav skārusi industializācija un intensīvā lauksaimniecība – Islande ir viena no tām. Un no turienes arī nāk Solo Diet konservu izejvielas – savvaļā augušu dzīvnieku gaļa un okeānā, tālu no piesārņojumu avotiem, zvejotas zivis, kuru tīrība vel tiek rūpīgi pārbaudīta un kontrolēta mūsu ražotnēs, kuras mēs izveidojām tiešā tuvumā izejvielu ieguves vietai.

  Konservu spēks ir:

  • 100% viens proteīns (katrā no receptūrām) un vidēji 78-80% no konserva sastāva ir gaļa,

  • īpaša izslēgšanas diēta, lai izslēgtu jūtību pret citiem proteīniem,

  • bagāti ar Omega3 taukskābēm, kas ir pamatvajadzība pilnvērtīgi funkcionējošam organismam, kas ir:
   - sirds un asinsvadu traucējumu riska samazināšana,
   - ZBL holesterīna samazināšana,
   - imūnsistēmas stimulēšana,
   - dažādu šūnu līniju kontrole, īpaši tauku šūnu, augšanu
   - saglabāt šūnu membrānu elastību, kas nodrošina dažādas ķermeņa elastīgās struktūras,

  • bez glutēna – nesatur glutēna avotus,

  • zivju saprātīga nozveja – respektējot ekosistēmu,

  • iepakojums ir ērti trauciņi no pārstrādājama alumīnija.

   Skatīt produktus

  Atpakaļ uz emuāru